Fruit & Vegetable rekesz Meat & Dairy rekesz Integrált SmartDeviceBox LightTower Touch & Swipe kijelző SmartSteel hátsó fal SoftSystem SoftTelescopic SuperSilent LED-es BioFresh-világítás CleaningMode EnergySaver Kijelzőzár PartyMode Áramkimaradás riasztás HolidayMode SuperCool Ajtóriasztás SabbathMode FreshAir aktívszénszűrő
1 in stock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | D |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Garanciaidő | 10 év hivatalos gyártói garancia |
| Márka | Liebherr |
| Gyártó adatai | Liebherr-Hausgeräte GmbH Memminger Straße 77-79 88416 Ochsenhausen Deutschland info.hau@liebherr.com |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 125 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverter motor | Igen |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 296 Liter |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Szélesség | 560 mm |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Ajtórögzítés | Fixen rögzített |